Bezpečné Naťahovacie Sprievodca


Bezpečné naťahovacie sprievodca

Ak cvičíte pravidelne, preťahovanie je veľmi dôležité. Výhody strečingu sú početné. Patrí medzi ne:

 • zvýšenie rozsahu pohybu pre športové a fitness výkon
 • znížené riziko poškodenia
 • zvýšenej psychickej a fyzickej relaxácie
 • znižuje bolesti svalov po cvičení
 • zlepšenie držania tela
Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy

Bezpečné Naťahovacie Sprievodca

Ako starneme, flexibilitu našich spojivového tkaniva-väzy, šľachy, chrupavky a svalov všetky pokles. To je neodvratný. Ešte výskum naznačuje, že tým, že vykonáva pravidelné flexibilitu práce, môžeme zvýšiť naše rozsah pohybu toľko ako 20-30 percent v každom veku.

Sme môže pretiahnuť naše spojivového tkaniva v mnohých spôsoby-aktívne, pasívne alebo s alebo bez odporu. Flexibilita je zlepšiť pomocou ovládané silou k zvýšeniu rozsahu pohybu a predlžovanie spojivového tkaniva.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy

Hlavnou formou strečingu sa nazýva statický strečing. Je to kontrolované úsek.

S statický strečing, budete mať svaly k bodu mierne napätie. Tieto miesta sval vo predĺžil pozícii a úsek sa koná zvyčajne desať až 30 sekúnd.

Najdôležitejším aspektom tohto úseku je, že môžete zostať statické cez úsek a nepoužívajte odraziť. S statický strečing existujú aj údržbu strečing a vývojové strečing.

Údržba strečing alebo ľahký strečing, by sa malo uskutočniť pomaly a bez poskakovanie. Účelom údržby strečing je zachovať súčasnú úroveň flexibility a znížiť napätie vo svale.

Príklad strečingu údržby by stála stehna úsek, kde si vychovať jednu nohu za sebou prináša nohu k zadku, natiahnuť stehna.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy

Údržba strečing tiež pripravuje svaly vývojové strečing.

Vývojová strečing má za cieľ zlepšiť vašu aktuálnu úroveň flexibility. Tak, napríklad Ak nedokážete na dotyk prstami na prítomné, vývojové ochromiť úsek by časom, zlepšenie flexibility a nakoniec vám umožní dotyk prstami na nohách.

Vývojová úsek sa vykoná zvýšením úsek zlomkom, kým nebudete cítiť mierne napätie vo svale opäť Držte túto pozíciu a keď zmierňuje napätie opakovať znovu. Ak úsek sa stáva bolestivé, ste zašiel príliš ďaleko. Opäť to uskutočniť kontrolu a bez poskakovanie.

Holé na pamäti, že vývojové úsek sa konajú za 20 sekúnd na mieste napätia, nie bolesť, potom by ste mali oddýchnuť do úsek a cieľom je udržať, pre ďalšie 20 sekúnd. Nezabudnite vždy dýchať počas vášho úseky. Ja sám, vždy sa snažíme držať môj úseky aspoň 30 sekúnd na rozdiel od 10-20 sekúnd.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy

Vidieť žiadne výrazné zisky v flexibilitu, musí natiahnuť tri až štyrikrát týždenne. Flexibilita zisky môže byť videný v pouhých dvoch až troch týždňov.

Tu sú niektoré pokyny riadiť pred vami sa tiahnu:

 • Warm-up pred strečing (chcete pretiahnuť teplé svaly nie studená) teplej svaly sú pružnejšie než studený.
 • Vždy úsek po môj tréning asi 15-30 minút v závislosti od toho, či robím údržbu alebo vývojovej strečing.
 • Izolovať sval sa napne, čo znamená umiestniť ho v pozícii, ktorá robí sval sa cieľ náchylnejší k napne. Napríklad na izolovanie lýtkový sval, by ohýbať kolená a to by uvoľniť napätie v tele.
 • Pohybovať pomaly a plynule do úsek
 • Normálne dýchať (nezadržujte dych)
 • Držať úsek (obvykle 10-60 sekúnd) a relaxovať.
 • Nie sú kmeňa alebo pasívne sila spoločný rámec jeho normálny rozsah pohybu.
 • Vyjsť každý úsek starostlivo

Rovnako ako všetko ostatné, všetci máme naše vlastné úrovne flexibility. Niektorí z nás sú pružnejšie než ostatní. Prácu vlastným tempom, Neponáhľajte sa. Časom sa zvýši vaša flexibilita. Môžete byť vystavení riziku úrazu pokúsite natiahnuť príliš veľa, príliš rýchlo tak funguje na svojím vlastným tempom, nie niekto iný.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post